Afrodyzjaki

Brak ci ochoty na seks? Zadowolenie z życia erotycznego mogą poprawić naturalne afrodyzjaki dla kobiet. Jeśli jeszcze nie wiesz, które owoce i przyprawy mają właściwości zwiększające libido, sprawdź listę najsilniejszych afrodyzjaków dla kobiet.

Niektóre afrodyzjaki (czekolada, cynamon, johimbina) pobudzają oboje kochanków. Inne przeznaczone są tylko dla mężczyzn – wzmagają potencję i pozwalają dłużej szczytować. Kobiety potrzebują innych składników, które wzmocnią działanie hormonów płciowych i zwiększą częstotliwość pożądania. Oto lista afrodyzjaków, przeznaczonych specjalnie dla kobiet:

Naturalne afrodyzjaki dla kobiet

 • Anyż – nie bez powodu jako ostatnie danie na swych słynnych ucztach starożytni Rzymianie podawali anyżowe ciasteczka. Bo zaraz potem kobiety ogarniała taka żądza, że bez zahamowań szafowały swymi wdziękami, zachęcając kochanków do amorów. Pierniczek z dodatkiem miodu i anyżu podobno rozpali każdą kobietę.
 • Szafran – najdroższa przyprawa, pozyskiwana z wysuszonych kwiatów pewnego gatunku krokusa, podobno czyni cuda. Kiedyś wierzono, że jeśli dziewczyna będzie przez tydzień spożywała odrobinę szafranu, to bez trudu się ją zdobędzie, taka stanie się chętna.
  • Marchew – jest kobiecym afrodyzjakiem nie tylko z powodu kształtu (bo to też ma znaczenie), ale dlatego, że substancje w niej zawarte, co podobno zostało naukowo dowiedzione, wzmagają działanie hormonów płciowych, co przekłada się na wzrost poziomu miłosnych uniesień. Sok z marchwi piła litrami słynna kochanka króla Francji, madame Pompadour. I uważała, że to zapewnia jej niezwykle intensywne przeżywanie rozkoszy.
  • Podobne działanie jak marchew wykazują takie owoce jak banan, granat, melon, mango.
  • Wyciąg z macy (roślina z Ameryki Płd) – wyraźnie zwiększa libido u kobiet i zmniejsza dysfunkcje seksualne u kobiet po menopauzie. Nawet w dużych dawkach nie wykazuje działań ubocznych.
  • Miłorząb – równie skutecznie podnosi libido, zwiększa częstotliwość i intensywność pożądania seksualnego, odmładza cały układ płciowy. Zwiększa zadowolenie z życia seksualnego, zdolność do osiągania orgazmu i jego intensywność.

  Afrodyzjaki dla kobiet: zapach

  Kobiety silnie reagują na woń. Ich pożądanie wzbudzi papach męskich perfum (z nutą kardamonu, cedru, bergamotki, piżma), albo piękny zapach otoczenia. Zmysły rozbudzi też aromatyczna kąpiel (z dodatkiem olejku waniliowego lub z drzewa sandałowego).

  http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/sztuka-kochania/najsilniejsze-afrodyzjaki-dla-kobiet_37853.html

http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/sztuka-kochania/najsilniejsze-afrodyzjaki-dla-kobiet_37853.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *